KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15763031
nr 1576 3031
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
Landskap med figurer. Signerad. Akvarell, bildmått: 9x14 cm, yttermått inklusive ram: 23x25 cm
Erik Ekroth, svensk tecknare och grafiker född 1883, död 1954.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:57:35
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr